Překlady polština odborně
 

KONTAKTY

tel. +420 603 440 905

tel. +420 734 455 886

ICQ: 224384152

SKYPE: jerzy.cc

EMAIL

Aktuální ceník a web naleznete zde:
překlady polštiny


Cena za běžný překlad je 350 Kč/NS. Množstevní sleva nad 50 NS je 320 Kč/NS.
Cena za expresní překlady je 450 Kč/NS.
 

Soudní ověření si u nás můžete nechat vyhotovit již za 750 Kč/NS. Minimální cena zakázky (fakturace) je 500 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Překlady v kombinaci s polštinou: němčina-->polština, angličtina-->polština, francouzština-->polština a další můžeme zařídit za cenu 450 Kč/NS.

Tlumočení: Tlumočení účtujeme po hodinách. Cena za 8 hodin tlumočení je stanovena na 6 000 Kč, tedy na 850 Kč za hodinu. Při překladech a tlumočení účtujeme také cestovné (pokud je potřeba do místa tlumočení dojet vlastní dopravou). Výše cestovného je 7 Kč za kilometr. Pokud nám dopravu zajistíte, cestovné vám samozřejmě účtovat nebudeme. Zaplatíte pouze čas, který jsme strávili na cestě, abychom se za vámi mohli dostavit. Ten je účtován částkou 150 Kč za hodinu.

Zašlete nám Váš překlad na e-mail, nebo nás kontaktujte telefonicky a získáte cenovou nabídku obratem a zcela bezplatně.

 Můžete si i sami přibližně spočítat, kolik vás naše služby budou stát.

Ceny stanovujeme buď za hodinu, nebo za normostranu (NS). 1 NS je 1800 znaků (s mezerami, interpunkčními znaménky i řádkováním). Počet normostran zjistíte snadno v Microsoft Office Word, v LibreOffice, v textovém dokumentu Google i v dalších textových editorech. Ve Wordu stačí tato cesta: Nástroje → počet slov → znaky včetně mezer. Tuto hodnotu vydělte číslem 1800 a získáte počet normostran.

Se všemi klienty jednáme férově a na rovinu. Respektujeme individuální požadavky a jsme ochotni vždy vyjít maximálně vstříc. Využijte našich profesionálních překladů nebo tlumočení. Věříme, že s našimi službami, které nabízíme za bezkonkurenční ceny, budete spokojeni. Naše Všeobecné Obchodní Podmínky naleznete zde.